Beyoğlu Cihangir Semtinde 72 Emlakcı bulunduğunu biliyor musunuz.

1.04.2013
Cihangir de benim bildiğim 72 Emlak Ofisi var. Küçücük semte ipini koparan emlakcı oldu. 

Sayın Okuyucular, 1977 yılından beri kendime meslek edindiğim Gayrimenkul Danışmanlığının artık kontrolden çıktığı sizlerinde malumudur. Cihangir ve Çevresinde bu mesleği her bakımdan kural ve kanunlara uyarak yapmakta ve bu iş haricinde de hiç bir ek iş yapmadan devam etmekteyim. Ancak ne var ki son on yıl da  YANDAŞ mı dersiniz  , HAPİSTEN ÇIKANLAR mı dersiniz , MARKETİNİ ÇALIŞTIRMAYIP  KAPATANLAR mı dersiniz , MUHTARLAR mı dersiniz ,KAPICILAR  zaten malum her iş bilirler, Eline bir CEP telefonu alan serseri mayın gibi sokaklarda bu işi yapıyorlar buna bir dur diyen de yok olmayacakta . evinden  ve seyyarları da saymadım.
  bu gibi kişilerden emlak alıp satanların zamanla  başlarının başlarının ağrıdığı da bilinmekte olmasına rağmen kontrol mekanizması bulunmamakta.Bu mesleği icra eden bu kişilerin %99 da gayri kayılı yani ne vergi ne de faturaları var , vergi kayıtları olanlar da her sene aç kapat yapmaktalar ,yani bu sene kendi adına bir sonraki seni ortağı adına veya aile bireylerinden birisine kayıt yapılmakta sonra bir yıl sonra kapatıp vergi de ödememek  için her yola baş vuruyorlar.
  sana ne diyenleriniz olabilir. beni ilgilendiren yanı şu Kara para ile piyasayı apart,otel  vs gibi işletmelere satılan mülklerin semt sakinlerini konut olarak ikametlerinin zorlaşacağı günler yakındır.Cihangir Eski Gayri Meşru haline dönmek üzere benden söylemesi. << Geri Tüm haberler için tıklayınız.


Bizden Haberler
01.04.2013 Beyoğlu Cihangir Semtinde 72 Emlakcı bulunduğunu biliyor musunuz.
18.01.2013 Berk-Ay Emlak (İTO)- (LEMDER) ve (EMFED) üyesi dir
18.01.2013 LİSANSLI EMLAK MÜŞAVİRLERİ ve KOMİSYONCULARI DERNEĞİ


Emlak Yaşam Haberleri
27.10.2017 iki design group,...
27.10.2017 Yapı Merkezi’nden 3...
26.10.2017 NG Residenceta 4 bin...